Protokol Tel

                                    KASTAMONU İLİ
                 KURUM VE KURULUŞLARA AİT TELEFON LİSTESİ
           GÖREVİ       ADI SOYADI MAKAM TEL.  SANTRAL 
VALİ Mustafa KARA 214 11 22 214 17 90
J.BÖLGE VE GARNİZON KOMUTANI Tuğg.Ali AYDIN 215 10 43 215  0500
BELEDİYE BAŞKANI Turhan TOPÇUOĞLU 214 11 53 214 10 48
CUMHURİYET BAŞSAVCISI Ayhan TURHAN 214 10 77 214 11 48
ADALET KOM.BAŞKANI Abdulkadir ÇAKIR 214 13 12 214 64 89 
İDARE MAHKEMESİ BAŞKANI Yılmaz ACER 212 49 68 212 49 68
KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ Prof.Dr.Bahri GÖKÇEBAY 2801002 2801003
BARO BAŞKANI Av.İhsan DARENDE 214 23 16 2141422
EĞİTİM FAK.DEKANI V. Prof.Dr.Nüket TÖR 214 30 95  
ORMAN FAK.DEKANI Prof.Dr.Mevlüt BEYRİBEY 214 95 25 212 05 19
FEN EDEBİYAT FAK.DEKANI Prof.Dr.Süleyman TABAN 215 49 23 215 49 24
İKTİSADİ VE İDARİ BİL.FAK.DEK.V. Prof.Dr.Yaşar AKTAŞ 2150900
SAĞLIK YÜMSEKOKULU MÜD. Prof.Dr.Ruhi Selçuk TABAK 214 32 28 214 24 84
TURİZM İŞLT.VE OTEL.Y.O.MD.V. Prof.Dr.Yavuz UNAT 2154923
BED.EĞT.VE SPOR Y.O MD Yrd.Doç.Dr.Tuğba ŞİNAFOROĞLU 215 55 92 215 55 00
M.Y.OKULU MÜDÜRÜ V. Yrd.Doç.Dr.Hasbi YAPRAK 215 09 00 215 08 98
POLİS MESLEK YÜK. OKULU MD. Emir GÖKPINAR 215 24 44 215 24 47
İL JANDARMA KOMUTANI J.Kd.Alb.Mehmet AKGÜN 214 19 01 214 10 63
J.BÖLGE.KOM.KURMAY BAŞKANI J.Kur.Kd.Alb.Tayfun ALBAYRAK 215 05 00
ASKERALMA BÖLGE BAŞKANI Per.Alb.Ahmet ÖZKAN 214 31 23 214 10 23
ILGAZ TSK KIŞ EĞT.MERK.KOM. P.Alb.Aydın KAYA 239 10 77
1 NCİ J. EĞT. TABUR KOMUTANI J.Bnb.Oğuzhan YOLDAŞ 215 25 30 252 89 25
VALİ YARDIMCISI Bayram ÖZ 2141789 210 10 02
VALİ YARDIMCISI Ömer Faruk ATEŞ 2141002 214 17 89
VALİ YARDIMCISI Nurettin ATEŞ 214 17 89 214 10 02
VALİ YARDIMCISI Muammer BALCI 215 23 50 2141789
VALİ YARDIMCISI Sıdkı ZEHİN 2141002 2141790
İL EMNİYET MÜDÜRÜ Ömer ALTIPARMAK 215 55 26 214 31 61
İKTİDAR PARTİSİ                                                                                                    :                         :
AK PARTİ İL BAŞKANI. Ahmet KESKİN 212 57 52
İL GENEL MECLİSİ BAŞKANI Erdal BAŞESGİOĞLU 2143912 2141037
ANA  MUHALEFET  PARTİSİ  
CHP İL BAŞKANI İbrahim URGANCI 212 14 84 212 17 94
TBMM GRUBU BULUNAN SİYASİ PARTİLER
MHP İL BAŞKAN Hasan EYÜPOĞLU 214 33 46
BAŞBAKANLIK   VE  DEVLET  BAKANLIKLARINA  BAĞLI   KURUM  VE  KURULUŞLAR:
VAKIFLAR BÖLGE MÜDÜRÜ Yavuz YÜCEBIYIK 214 94 88
TÜRKİYE İSTATİSTİK KUR.BÖL.MD İsmail GÖKALP 215 50 91 215 50 92-93
İL MÜFTÜSÜ Fuat ALTINTAŞ 214 64 47
DİYANET EĞİTİM MERKEZİ MÜD. Mehmet Ali KURT 214 01 43 2142552
GENÇLİK SPOR İL MÜDÜRÜ   Yılmaz EMEN 214 13 17 214 65 80
SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRÜ Ali SARIKAYA 212 42 62 214 92 18
SOS.YAR.DAY.VAKFI MÜDÜRÜ Uğur BAŞAK 214 00 72 212 13 59
ADALET BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR                                             :
CEZAEVİ MÜDÜRÜ Kemal TUNCER 215 10 78 2151047
MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
ASKERLİK ŞUBESİ BAŞKANI Per.Yzb.Mehtap YILDIRIM 214 10 23 212 42 35 
HAVA RADAR KITA KOM Hv.Mu.Ütğm.Volkan DEMİRÖZ 811 52 57 215 28 68
İÇİŞLERİ BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR               :
İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERİ Tahir Zafer KARAHASAN 215 23 50 215 23 52
VALİLİK ÖZEL KALEM MÜDÜRÜ Mustafa HAYDAROĞLU 212 61 31 214 17 90
İL YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ Nevzat ÖZKAN 214 14 68
İL İDARE KURULU MÜDÜRÜ Sevim TUZCU 214 64 25
İL MAHALLİ İDARELER MÜD. Müzeyyen DOĞAN 212 73 78
İL PLANLAMA VE KOOR.MÜD. Ayhan KARABULUT 214 94 99
İL BASIN VE HALKLA İLŞ.MD. Vildan KÖKSAL 214 14 45
İL DERNEKLER MÜDÜRÜ Mahmut Erhan KUTLUAY 212 61 55
İL NÜFUS VE  VATANDAŞLIK MD. Fatma AKYOL 212 44 12 214 11 90
İL AFET VE ACİL DURUM MÜD. Ekrem KÜÇÜKBAYRAM 2148818 2146475
MALİYE BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR                :
DEFTERDAR Yaşar KISA 214 23 32 214 35 00
MİLLİ   EĞİTİM   BAKANLIĞINA   BAĞLI   KURUM   VE  KURULUŞLAR:
MİLLİ EĞİTİM İL MÜDÜRÜ Nihat TARAKÇI 214 10 06 214 10 01
KREDİ VE YURTLAR KUR.MÜD. Tahsin ÖZ 215 09 08
BAYINDIRLIK  VE  İSKAN  BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR :
İLLER BANK.18.BÖLGE MÜD. Cevdet BAŞER 215 00 53 215 00 74
BAYINDIRLIK VE  İSKAN MÜD. Cengiz ALBAYRAK 215 23 68 215 23 70
TAPU VE KAD. 19.BÖLGE MD. Mustafa TARTAR 214 65 42 212 59 27-28
KADASTRO MÜDÜRÜ Cabir GÖKDEMİR 214 10 68
TAPU SİCİL MÜDÜRÜ Ali Osman TOP 214 64 81
SAĞLIK BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR :
İL SAĞLIK MÜDÜRÜ V. Dr.Yusuf ÖZTÜRK 212 41 45 214 10 66
DEVLET HASTANESİ BAŞTABİBİ Dr.Ali Mustafa AKSOY 214 14 13 214 10 53
REHABİLİTASYON MER.BAŞTABİBİ Dr.Soner AKKURT 214 24 58 214 43 31
SERİFEBACI KADIN DOĞ. VE ÇOC.H.HAST BAŞTB. Dr.Seyfi SARIOĞLU 214 15 15 214 18 37
AĞIZ VE DİŞ SAĞ.MERK.BAŞTB. Dt.Adem ÇELİK 212 23 45 212 43 93
 ULAŞTIRMA   BAKANLIĞINA   BAĞLI   KURUM  VE  KURULUŞLAR  :
KARAYOLLARI 15.BÖLGE MÜD. Murat BOYDAŞ 215 23 28 215 23 34
PTT BAŞMÜDÜRÜ M.Tayyip KIRŞAN 212 57 57 214 97 00
İL TELEKOM MÜDÜRÜ Ahmet GÜL 555 10 10 210 10 12 
TARIM VE KÖY İŞLERİ  BAKANLIĞINA  BAĞLI  KURUM VE  KURULUŞLAR :
TARIM İL MÜDÜRÜ V. İhsan EMİRALİOĞLU 214 31 68 214 10 75
EL SANATLARI ARŞ.ENS.MD Basri YAVUZ 214 14 40 214 24 39
ÇALIŞMA  VE  SOSYAL  GÜVENLİK  BAKANLIĞINA  BAĞLI  KURUM  VE  KURULUŞLAR:
  İŞ-KUR İL MÜDÜRÜ Adnan ARSLAN 214 33 48
SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRÜ Aydoğan ERGÜN 214 24 76 214 16 18
SANAYİ  VE  TİCARET  BAKANLIĞINA  BAĞLI  KURUM VE  KURULUŞLAR :
SANAYİ VE TİCARET İL MÜDÜRÜ Selahattin DİNLER 214 53 17 214 47 75
ŞEKER FAB.MÜDÜRÜ S. Ahmet MURATOĞLU 242 72 22 242 73 11-12-13
ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ MD. Ahmet TOPÇU 212 75 52
ENERJİ  VE  TABİİ  KAYNAKLAR  BAKANLIĞINA  BAĞLI  KURUM  VE  KURULUŞLAR   :
TEİAŞ 22.İLETİM TES.VE İŞTL.GRUP.MD. Oğuzhan AYRANCI 2146441 2146488
KÜLTÜRVE TURİZM BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR :
İL KÜLTÜR VE TURİZM MD. Ziver KAPLAN 214 22 18 214 97 95
ÇEVRE VE ORMAN BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR :
ORMAN BÖLGE MÜDÜRÜ Ahmet Sırrı BEŞEL 214 10 85 214 60 26
D.S.İ 23.BÖLGE MÜDÜRÜ Bayram TİRYAKİ 214 92 30 214 92 27
ÇEVRE VE ORMAN İL MÜDÜRÜ Yaşar POLAT 214 71 29 212 52 62
METEOROLOJİ MÜDÜRÜ Engin ERYİĞİT 214 10 04
BANKA MÜDÜRLERİ
T.C.ZİRAAT BANKASI MÜDÜRÜ Ümit OKÇU 214 65 67
HALK BANKASI MÜDÜRÜ Mahmut ESER 214 30 87
VAKIFBANK MÜDÜRÜ Hikmet ACAR 212 15 00
İŞ BANKASI MÜDÜRÜ Ramazan ÖDENİR 214 10 14
YAPI VE KREDİ BAN. MÜDÜRÜ Melik KOÇ 214 65 47 214 60 36
AKBANK MÜDÜRÜ (MERKEZ) Özcan SARAÇ 212 63 03 214 64 04
AKBANK (SANAYİ) Ali Osman AKAR 215 59 42 2151646
ŞEKERBANK MÜDÜRÜ Lütfi HELVACI 212 24 91 214 13 24
INGBANK MÜDÜRÜ Mustafa ERTÜRK 214 24 01
TÜRK EKONOMİ BANKASI MD Umut ULUDAĞ 214 08 83 214 06 67 
DENİZBANK MÜDÜRÜ Mesut Kemal ÇATAL 214 80 08 212 79 48
ALBARAKATÜRK KAT. BANK MD. Nami AKBULUT 212 88 37 214 65 37
FİNANSBANK MÜDÜRÜ Mustafa TÜTÜNCÜ
GARANTİ BANKASI MÜDÜRÜ Murat DEMİR 2146209 2147657
TÜRKİYE FİNANS KATILIM BAN.MD. Yücel KÖPRÜLÜ 2129790 2129710
TBMM DE  GRUBU BULUNMAYAN  SİYASİ  PARTİLER              :
DSP İL BAŞKANI Ünal ŞAHİN 214 99 10
DP İL BAŞKANI Ahmet RUGANCI 214 19 16
SP İL BAŞKANI Necati ATAK 2140847
BBP İL BAŞKANI Hüsnü ÇİFTÇİ 5324124037
İP İL BAŞKANI Hüseyin GÜNÜÇ 2120916
LDP İL BAŞKANI Sıtkı ERBAY 5366730278
  GÖREVİ    ADI SOYADI MAKAM TEL. SANTRAL 
SHP İL BAŞKANI Uğur ALEMDAR 214 16 56
EMEP İL BAŞKANI Cemal İLYASOĞLU 5435713319
BTP İL BAŞKANI Murat ÇOBAN 5348861678
GP İL BAŞKANI Mustafa MERCAN 2122937
UBP İL BAŞKANI Hüseyin İBRİKÇİOĞLU 2149825
ÖDP İL BAŞKANI İbrahim HALEPLİOĞLU 5422345274
BCP İL BAŞKANI Cihan ALTUNBAŞ 5343896124
TP İL BAŞKANI İismail VEYİSOĞLU 5372149299
HEPAR İL BAŞKANI İsmail YÜCE 5422099909
YEREL GAZETE - RADYOLAR  İLE  TEMSİLCİLİKLER  VE  MUHABİRLER                :
KAST.GAZETECİLER CEMİYETİ Hüsnü ACAR 212 19 48
ANADOLU BASIN BİRLİĞİ Sabahattin BÜYÜKORAL 214 34 28
TÜRK BASIN BİRLİĞİ Turgut YILMAZ 214 18 37
KASTAMONU GAZETESİ Cemil ÖZEL 214 13 42
NASRULLAH GAZETESİ Erkan YILMAZ 212 28 22
KASTAMONU SÖZCÜ Mustafa BALCI 212 96 96 212 96 97
105 FM İlhan EMRULLAHOĞLU 214 76 73 214 09 98
GENÇ RADYO Faruk HEKİMOĞLU 212 39 99
RADYO 37 Mehmet ŞAHİNBAŞ 212 33 44
ANADOLU AJANSI İzzet SARI 212 96 96
HABER 37 Hüsnü  ACAR 214 54 00 214 44 24
KASTAMONU GAZETESİ Murat KÖSE 214 19 84
TRT Barış KILINÇKIRAN 2129696
CUMHURİYET GAZETESİ Mine ÖZGÜR 214 13 42
DOGAN HABER AJANSI Turan KURT 212 96 96 212 99 99
RADYO BİR-İNCİ Beyhan KENDİRCİ 212 33 63 214 28 86
İHLAS HABER AJANSI Metehan KÖSE 212 09 22
KASTAMONU MAGAZİN Abdulkadir AKIN 2143131
KAMU YARARINA ÇALIŞAN DERNEKLER-MESLEK KURULUŞLARI-SENDİKALAR :
TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANI Halil ÖZTOSUN 2141074 214 10 74
KASTAMONU TİC. BORSASI BAŞK. Sedat İŞERİ 2124440 2144440
YOL-İŞ 1 NOLU ŞUBE BAŞKANI Mehmet ÇELİK 214 23 53 214 48 87
YOL-İŞ 2 NOLU ŞUBE BAŞKANI Mehmet YOLASIĞMAZOĞLU 214 32 77
ŞEKER-İŞ SENDİKA BAŞKANI Hamdi  KAYA 214 65 46
ORMAN-İŞ SENDİKA BAŞKANI Mehmet ÇIVGIN 214 43 32
K.K.V. YÖNT.KRL.BAŞKANI Murat BAŞESGİOĞLU 214 00 34
PANCAR KOOP.BAŞKANI Hikmet ÇALIK 214 11 05 214 29 05
KIZILAY ŞUBE BAŞKANI Muhsin EMEKSİZ 214 11 85 2142446
THK ŞUBE BAŞKANI Atıf İĞDİRLİ 214 10 38
ZİRAAT ODASI BAŞKANI H.Nahit İĞDİRLİ 212 76 08
ŞOFÖRLER VE OTO.ODASI BAŞ. Mehmet TİRYAKİOĞLU 214 11 58  
SER.MUH.MALİ MÜŞ.ODASI BAŞK. M.Ali TOSYALIOĞLU 212 06 03 214 25 68
ESNAF KEF.KOP.BÖL.BİR.BAŞK. Ahmet ÇIRAKOĞLU 214 93 54 214 49 39
ES.SANT.ODALARI BİR. BAŞKANI Mehmet KALYONCU 214 62 85
ES.KR.KEF.KOOP BAŞKANI M.Ali TOSYALIOĞLU 214 62 86 214 65 35
ŞEHİT AİLELERİ YRD.VE D. D.BŞK. Şaduman SİVRİOĞLU 212 83 99  
GAZİLER DERNEĞİ TEMSİLCİSİ Seyit ERDEM 212 83 99
KUZEY-KOOP BAŞKANI İsmail TERZİ 214 24 88 212 56 89
TABİBLER ODASI BAŞKANI Op.Dr.Dursun BAŞTUĞ 212 17 06
VEREM SAVAŞ DERNEĞİ BAŞK. Dr.Betül YILDIRIM 2141186
ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DER.B. Muzaffer BIYIKLI 212 55 82
YARDIMSEVERLER DER.BAŞK. Ferhan ÇELEN 214 13 23
YEŞİLAY DERNEĞİ BAŞKANI Kemal PATTABANOĞLU 214 10 32
TÜRK ANNELER DERNEĞİ Ayten KIZILTAN 214 19 68
ÜNİVERSİTELİ KADINLAR D.BŞK. Ayşegül YILMAZ 2140949
10 ARALIK KADIN PLATF. DR.BŞ Meral DÖNMEZ
TÜRKİYE MUHTARLAR DER.BŞK. Mehmet LEBLEBİCİOĞLU 212 45 66 212 54 24
ECZACILAR ODASI BAŞKANI Ecz.Ümran PELENKOĞLU 2143452 214 02 83
HARİTA VE KAD. MÜH.OD.BAŞ. Hasan TOPÇU 2145927 2145928
MİMARLAR ODASI BAŞKANI Nuray YÜCEL 212 69 80 214 28 61 
VETERİNER HEK.ODASI BAŞK. Fazıl DELİGÖZOĞLU 2147065
ÇEKÜL İL TEMSİLCİSİ Nuray YÜCEL 212 53 53
 GÖREVİ ADI SOYADI MAKAM TEL. SANTRAL 
1.NOTER Mehmet TENGİZ 214 06 89
2.NOTER Emine KUBAT 212 14 94
3.NOTER Lütfullah ULUGÜN 212 77 07 2126707
4.NOTER Fulya Uysal GÜLER 212 89 00
SAKATLAR DERNEĞİ BAŞKANI Serhat YOLASIĞMAZOĞLU 212 93 51
TÜKETİCİYİ KORUMA DRN.BAŞK Hayriye KİPAY 214 23 22
KÖY KALKINMA KOP.BİR. BAŞK. Erol AKAR 212 08 67 212 93 19
İNSAN HAKLARI DERNEĞİ BAŞK. M.Güray KUMYAOĞLU 214 02 02
KASTAMONUSPOR KULÜBÜ BŞK. İsmail DÖNMEZ
KİMSESİZ ÇOCUKLARI KOR.DER.BAŞK. Bülent CANBOLAT 2152335
TÜRKİYE EMEKLİLER DER.ŞB.BŞK. İsmail BUTUROĞLU 212 83 22 212 83 22
AĞAÇ İŞLERİ İMALAT VE SAT.O.BŞK. Salim YAZIMCI 2125734 2144838
BERBERLER VE KUAFÖRLER OD.BŞK. Seyfi AŞKAROĞLU 2149010 2124165
ELEKTRİK VE ELEKTRONİK TEK.O.BŞK. Vehbi TÜFEKÇİ 2124413 2142772
GIDA MAD.İMALAT VE SAT.O.BŞK. A.Ufuk DRAVOR 2149010 2141369
KUNDURACILAR ODASI BŞK. Mehmet KALYONCU 2149010 2142574
KAHVECİLER ODASI BAŞK. Murat YAZIMCI 214 57 65 2124415
MADENİ EŞYA İMALAT VE SAT.O.BŞK. Hüseyin SERHOŞOĞLU 2121169 2140011
OTO TAMİRCİLERİ ODASI BŞK. Dursun ERGİN 2126141 2140247
SEBZE VE MEYVECİLER ODASI BŞK. Muzaffer KARAMUSTAFA 2124630 2153366
TERZİLER ODASI BŞK. Şerafettin DİLEKÇİ 2125734 2125734
KAYMAKAMLAR                  :
ABANA KAYMAKAMI V. Üzeyir Aziz ÖZEREN 564 22 52 564 11 54
AĞLI KAYMAKAMI Akif PEKTAŞ 737 13 82 737 13 84 
ARAÇ KAYMAKAMI V. Gülhani SARI 362 10 19 362 13 02
AZDAVAY KAYMAKAMI Meral UÇAR 717 10 09 717 12 25
BOZKURT KAYMAKAMI Üzeyir Aziz ÖZEREN 575 10 02 575 10 01
CİDE KAYMAKAMI Yüksel KARA 866 10 15 866 11 99
ÇATALZEYTİN KAYMAKAMI İsmail BAYATA 516 10 09 516 11 46
DADAY KAYMAKAMI V. Bayram ÖZ 616 10 01 616 10 31
DEVREKANİ KAYMAKAMI Turan ERDOĞAN 638 10 08 638 10 59 
DOĞANYURT KAYMAKAMI Hüseyin GÖKTÜRK 843 11 30 843 11 32
HANÖNÜ KAYMAKAMI   Ahmet ADANUR 497 52 53 497 51 80
İHSANGAZİ KAYMAKAMI Zafer ÖZ 392 12 22 392 12 24
İNEBOLU KAYMAKAMI Ömer Faruk ATEŞ 811 41 00 811 40 38
KÜRE KAYMAKAMI  V. İbrahim ÇELİK 751 20 01 751 22 28
PINARBAŞI KAYMAKAMI V. Harun KAZEZ 771 21 64 771 21 41
SEYDİLER KAYMAKAMI   Ulaş AKHAN 668 44 00 668 44 02
ŞENPAZAR KAYMAKAMI V. Yüksel KARA 788 11 75 788 11 77
TAŞKÖPRÜ KAYMAKAMI Ayhan KARTLI 417 10 09 417 11 09
TOSYA KAYMAKAMI Arslan YURT 313 10 73 313 10 75
BELEDİYE BAŞKANLARI       :
ABANA BELEDİYE BAŞKANI Rıdvan OYAR            (AK PARTİ) 564 33 64
AĞLI BELEDİYE BAŞKANI Muharrem DİNÇ      (AK PARTİ) 737 10 01
ARAÇ BELEDİYE BAŞKANI Mustafa AYANOĞLU(AKPARTİ) 362 10 12
AZDAVAY BELEDİYE BAŞKANI Osman Nuri CİVELEK(AKPARTİ) 717 12 35
BOZKURT BELEDİYE BAŞKANI Engin CANBAZ         (AKPARTİ)       575 10 09
CİDE BELEDİYE BAŞKANI Necdet DEMİR          (AKPARTİ) 866 10 04
ÇATALZEYTİN BELEDİYE BAŞ. Musa İhsan OĞUZ    (AKPARTİ) 516 10 22
DADAY BELEDİYE BAŞKANI Hasan Fehmi TAŞ            (DSP) 616 10 06
DEVREKANİ BELEDİYE BAŞKANI Mümtaz ALİUSTAOĞLU(AKPARTİ) 638 10 13
DOĞANYURT BELEDİYE BAŞ. Ahmet KAYA               (AKPARTİ) 843 12 60  
HANÖNÜ BELEDİYE BAŞKANI Şükrü ÖZÜN                      (MHP) 497 51 95
İHSANGAZİ BELEDİYE EBAŞKANI Zühtü DANACI           (AKPARTİ) 392 10 06
İNEBOLU BELEDİYE EBAŞKANI Engin UZUNER                 (MHP) 811 45 00
KÜRE BELEDİYE BAŞKANI Kamil AYDINLI                   (MHP) 751 21 09
PINARBAŞI BELEDİYE BAŞKANI Mehmet YILMAZ         (AKPARTİ) 771 22 42
SEYDİLER BELEDİYE BAŞKANI Mehmet ŞAHİN           (AKPARTİ) 668 40 13
ŞENPAZAR BELEDİYE BAŞKANI Suat SAYGIN               (AKPARTİ) 788 10 01
TAŞKÖPRÜ BELEDİYE BAŞKANI Hüseyin ARSLAN                (DP) 417 10 58
TOSYA BELEDİYE BAŞKANI Kazım ŞAHİN                     (MHP) 313 88 00
ORTALICA BELEDİYE BAŞKANI Yusuf ARPACI                    (AKP) 354 78 16
 
kastamonuspor1966 tff mac özet görüntüleri